O nás...

Denisa a Lukáš... spolužáci ze střední, životní parťáci, nejlepší kamarádi a taky jedno tělo, jedna duše.
V tomto kraji jsme vyrůstali a ani jednoho z nás nenapadlo žít někde jinde. I když Denis měla cuky spočinout na Novém Zelanu, Luky ji přivezl zase zpátky do skal.

Ale pěkně od začátku....

Po škole jsme cestovali a přemýšleli co bychom tak asi mohli. Po příjezdu domů bylo jasné, že začneme budovat. Já tou dobou měla firmu na jazyky - vedla a pořádala kurzy angličtiny po místních firmách a Lukáš se ukotvil jako dřevař v lese. Příroda, ticho, klid.

A začalo se stavět - plán byl jasný, hypotéka neúprosná. K rodnému domu mého muže přistavět část s apartmány. V září 2006 se poprvé koplo do země a v červenci 2007 jsme vítali první hosty..ufff byla to hektika a dnes je mi záhadou jak jsme to mohli dát. Jen s úsměvem vzpomínáme jak jsme montovali dveře do sprchových koutů, půl hodiny před příjezdem prvních hostů. Díky bohu měli zpoždění...

Denisa + Lukáš + Emička + Kubíkrodinadenisa kytickovadenisa

První sezonu penzion připomínal stále ještě stavbu, ale makali jsme intenzivně, většinou svépomocí, abychom vytvořili místo, kde si každý odpočine a svou dovolenou si náležitě užije. Každý rok jsme něco vylepšili, zvelebili, přidali nové služby a doufali, že se nám budou hosté vracet. Jsme nesmírně vděčni za každého, kdo si u nás rezervuje dovolenou podruhé, nebo poptává poukázku pro své blízké. A že Vás je každým rokem více.

No a pak přibyly děti...Emička a Kubík...co Vám budu povídat..mateřská dovolená, to fakt nevím co je, nevěděla jsem kde mi hlava stojí. Emča byla vůbec třída, 2 roky jsme prakticky nespali, tak moc si nás chtěla užít...

Emička + Kubíkmaminka a detilukaslukas a deti

Když se narodil Kubík, můj drahý rozhodl, že si otevřeme kavárnu, bistro, bar, restauraci...zkrátka místo, kde bude každému dobře.

V létě 2014 se s velkou slávou otevřela KALÍRNA. A jelo se od snídaní do ranního kuropění. Zprvu to mělo být jako doplněk k našemu penzionu (jen tak na pohodu, abychom se nenudili (ha, ha, ha)), ovšem začalo to nabírat takových rozměrů, které nikdo nečekal. Rozhodně to nebylo jako doplněk a už vůbec ne na pohodu. Pár zdravotních kolapsů nás za těch pár let taky potkalo, ale jsme rádi, že se daří a dveře se netrhnou..

Inu, radost si děláme dětmi a sportem. Když se najde volná chvilka, sedáme na kolo, jdeme si zaběhat tam, kde nepotkáte živáčka, jezdíme na běžkách, lyžích, chodíme do skal a na skály a vůbec snažíme se naše děti držet co nejvíce venku a spolu s přírodou. Máme to tu nesmírně rádi a jsme ještě radši, když si to u nás zamilují i ubytovaní hosté.

No co ještě dodat...U nás je každý vítán a pokud je to jen trochu možné nosíme modré z nebe...

Krásný pobyt v Adršpachu a Pod Křížovým vrchem přejeme....Denisa + Lukáš + Emička + Kubík

apartmany pod krizovym vrchem adrspach 03cafe bar zahradakafe bar kalirna 2apartmany pod krizovym vrchem adrspach 05cafeapartmany pod krizovym vrchem adrspach 07apartmany pod krizovym vrchem adrspach 01denisa a lukas

text

Těšíme se na Vás! Denisa + Lukáš + Emily + Kubíček :-)

Penzion Pod Křížovým vrchem
Dolní Adršpach 128
Telefon: + 420 605 265 395

 

Copyright © 2019 Penzion pod Křížovým vrchem

wpv